Inverter 160A MIG MAG ASIST AEIW160-MIGMA 160A MIG MAG ASIST AEIW160-MIGMA
Márka: ASIST
Azonnali csere garancia
Elérhetőség ✅ AZONNALI SZÁLLÍTÁSRA (4 db)
Várható kézbesítés:
Szállítási lehetőségek
Kód: AEIW160-MIGMA
Márka: ASIST
Hegesztőelektródák 1,6 mm és 4 mm közötti átmérővel használhatók. Acél és színesfémek hegesztésére egyaránt alkalmas. A sokoldalú MMA/MIG/MAG hegesztési módszereknek köszönhetően az egyik legpraktikusabb hegesztőgép, amely széleskörűen alkalmazható az otthoni műhelyekben, valamint más fémmegmunkáló üzemekben vagy autószerelő műhelyekben.
A ASIST hegesztőinverter alapvető jellemzői
  • Áramtartomány: 10-160
  • Teljesítmény: MIG 4,6 kVA, MAG 5,3 kVA
  • Elektródák: 1,6-4,0 mm
  • Hegesztőhuzal: 0,8-1,0 mm
  • IP21
MIG/MAG hegesztési módszer:
MMA hegesztési módszer:
TIG hegesztési módszer:
Az ASIST hegesztőinverter előnyei
A hegesztőinverter előnye az akár 180A hegesztési áram teljesítménye, amely valóban magas színvonalú munkát biztosít, valamint az áram szabályozhatósága. Használhat rutil és báziselektródákat is. A rutil a kevésbé tapasztalt hegesztők számára ajánlott, a basic pedig azoknak, akik már igazán jártasak a hegesztésben. Mindegyik elektródatípusnak megvannak a maga előnyei. További információkért lásd a kézikönyvben.
Miért vásároljon ASIST elektromos hegesztő invertert
Kiszerelés
  • 1x földelő bilincs 200A/16mm2
  • 1x elektródatartó 200A/16mm2
  • 3m MAG fáklya
  • 1x kalapács
  • 1x védőpajzs
A csomag tartalma:
1db 200A földelőcsatlakozó 16mm2 kábellel. 1db 200A elektródatartó 16mm2 kábellel 3m MAG fáklya 3m TIG pisztoly 1db maszk 1db kalapács