Hegesztési inverter ASIST AEIW160-DC5
Márka: ASIST
Takarékos hegesztő inverter 160A. Energiát takarít meg és jó hegesztési varratokat készít. Rozsdamentes acélt, ötvözött acélt, szénacélt, rezet, alumíniumot és más színesfémeket hegeszthet vele. Hegesztőpajzsot tartalmaz.
Azonnali csere garancia
Elérhetőség ✅ AZONNALI SZÁLLÍTÁSRA (>5 db)
Várható kézbesítés:
Szállítási lehetőségek
Kód: AEIW160-DC5
Márka: ASIST
A klasszikus 230V-os tápfeszültségű hegesztőinverter otthoni és hobbi használatra készült a műhelyben, garázsban és a szabadban. Magának az inverternek a kiváló vezérlőelektronikának köszönhetően nagy teljesítménye van, kis súlya mellett. Hegesztőelektródák 1,5 mm-től 4 mm átmérőig használhatók. Acél és színesfémek hegesztésére egyaránt alkalmas.
Az ASIST hegesztő inverter alapvető jellemzői
  • Teljesítmény: 6,9 KW
  • Tápellátás: 230V-50Hz
  • Max üresjárati feszültség: 70V
  • Hegesztési áramtartomány: 10-160A
  • Elektróda átmérő: 1,6 - 4,0 mm (rutil elektródák)
  • Szigetelési osztály: H
  • Védelmi osztály: IP21
  • Hegesztési típus: Mma (kézi fémíves hegesztés)
  • Tulajdonságok: antistick, forró indítás, íverő
Az ASIST hegesztőinverter előnyei
A hegesztőinverter előnye az akár 160A hegesztési áram teljesítménye, amely valóban magas színvonalú munkát biztosít, valamint az áram szabályozásának lehetősége. Rutil és báziselektródákat egyaránt használhat. A rutil a kevésbé tapasztalt hegesztők számára ajánlott, a basic pedig azoknak, akik már igazán jártasak a hegesztésben. Mindegyik elektródatípusnak megvannak a maga előnyei. További információkért lásd a kézikönyvben.
Miért vásároljon ASIST elektromos hegesztő invertert
A csomag tartalmazza
  • 1x földelő kábel és bilincs
  • 1x elektródatartó
  • 1x kalapács/kefe a tisztításhoz és salakoláshoz
  • 1x hegesztőpajzs
A csomag tartalma:
1x földelő kábel és bilincs, 300A, 16mm2 1x elektródatartó, 250A, 16mm2 1x kalapács/kefe salaktisztításhoz és salaktalanításhoz 1x hegesztőpajzs
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Hegesztőgépek
Súly: 5.52 kg
EAN vonalkód: 8595236328865
Csomagolás [db]: Doboz [ks]
Felvett teljesítmény [W]: 6900 W
Feszültség terhelés nélkül [V]: 70 V
Hegesztési típus: MMA
Hegesztőgép típusa: Inverter
Maximális elektródátmérő [mm]: 4 mm
Maximális hegesztési áram [A]: 160 A