Hegesztési inverter 160A, ASIST AEIW160-DC4
Márka: ASIST
Takarékos hegesztő inverter 160A. Energiát takarít meg és jó hegesztési varratokat készít. Rozsdamentes acélt, ötvözött acélt, szénacélt, rezet, alumíniumot és más színesfémeket hegeszthet vele. Hegesztőpajzsot tartalmaz.
Azonnali csere garancia
Elérhetőség ✅ AZONNALI SZÁLLÍTÁSRA (>5 db)
Várható kézbesítés:
Szállítási lehetőségek
Kód: AEIW160-DC4
Márka: ASIST
A klasszikus 230V-os tápfeszültségű hegesztőinverter otthoni és hobbi használatra készült a műhelyben, garázsban és a szabadban. Magának az inverternek a kiváló vezérlőelektronikának köszönhetően nagy teljesítménye van, kis súlya mellett. Hegesztőelektródák 1,5 mm-től 4 mm átmérőig használhatók. Acél és színesfémek hegesztésére egyaránt alkalmas.
Az ASIST hegesztő inverter alapvető jellemzői
  • Teljesítmény: 6,9 KW
  • Tápellátás: 230V-50Hz
  • Max üresjárati feszültség: 65V
  • Hegesztési áramtartomány: 10-160A
  • Elektróda átmérő: 1,6 - 4,0 mm (rutil elektródák)
  • Teherbírás: 80% - 160A, 100% - 95A
  • Szigetelési osztály: H
  • Védelmi osztály: IP21S
  • Hegesztési típus: Mma (kézi fémíves hegesztés)
Az ASIST hegesztőinverter előnyei
A hegesztőinverter előnye az akár 160A hegesztési áram teljesítménye, ami igazán jó minőségű munkát biztosít, valamint az áram szabályozhatósága. Használhat rutil és báziselektródákat is. A rutil a kevésbé tapasztalt hegesztők számára ajánlott, a basic pedig azoknak, akik már igazán jártasak a hegesztésben. Mindegyik elektródatípusnak megvannak a maga előnyei. További információkért lásd a kézikönyvben.
Miért vásároljon ASIST elektromos hegesztő invertert
A csomag tartalmazza
  • 1x földelő kábel és bilincs
  • 1x elektródatartó
  • 1x kalapács/kefe tisztításhoz és salakoláshoz
  • 1x hegesztőpajzs
A csomag tartalma:
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Hegesztőgépek
Súly: 5 kg
EAN vonalkód: 8595236327493
Csomagolás [db]: Doboz [ks]
Felvett teljesítmény [W]: 6900 W
Feszültség terhelés nélkül [V]: 65 V
Hegesztési típus: MMA
Hegesztőgép típusa: Inverter
Maximális elektródátmérő [mm]: 4 mm
Maximális hegesztési áram [A]: 160 A
Modell sorozat: Asist 4th - dark green
Szigetelési osztály: H
Tápegység [V/Hz]: 230V/50Hz V/Hz