Hegesztési inverter 10-140A ASIST AEIW140-DC3
Márka: ASIST
Takarékos hegesztő inverter 140A. Energiát takarít meg és jó hegesztési varratokat készít. Rozsdamentes acélt, ötvözött acélt, szénacélt, rezet, alumíniumot és más színesfémeket hegeszthet vele. Hegesztőpajzsot tartalmaz.
Azonnali csere garancia
Elérhetőség ✅ AZONNALI SZÁLLÍTÁSRA (>5 db)
Várható kézbesítés:
Szállítási lehetőségek
Kód: AEIW140-DC3
Márka: ASIST
A klasszikus 230V-os tápfeszültségű hegesztőinverter otthoni és hobbi használatra készült a műhelyben, garázsban és a szabadban. Magának az inverternek a kiváló vezérlőelektronikának köszönhetően nagy teljesítményű, kis tömegű inverterrel rendelkezik. Hegesztőelektródák 1,5 mm-től 3,2 mm átmérőig használhatók. Acél és színesfémek hegesztésére egyaránt alkalmas. A földelő bilincshez és az elektródatartóhoz extra hosszú, 3 m-es kábelek tartoznak.
Az ASIST hegesztőinverter alapvető jellemzői
  • Teljesítmény: 5,9 KW
  • Tápellátás: 230V-50Hz
  • Max üresjárati feszültség: 69V
  • Hegesztési áramtartomány: 10-140A
  • Elektróda átmérő: 1,6 - 3,2 mm
  • Teherbírás: 80% - 140A
  • Szigetelési osztály: H
  • Védelmi osztály: IP21S
  • Hegesztési típus: MMA (kézi fémíves hegesztés)
  • ARC FORCE - Kisimítja a hegesztési áramot hegesztés közben
  • HOT START - automatikusan növeli az áramot az el gyújtás során. Forró hegesztés forró ív
Az ASIST hegesztőinverter előnyei
A hegesztőinverter előnye az akár 140A hegesztési áram teljesítménye, ami igazán jó minőségű munkát biztosít, valamint az áram szabályozhatósága. Használhat rutil és báziselektródákat is. A rutil a kevésbé tapasztalt hegesztők számára ajánlott, a basic pedig azoknak, akik már igazán jártasak a hegesztésben. Mindegyik elektródatípusnak megvannak a maga előnyei. További információkért lásd a kézikönyvben.
Miért vásároljon ASIST elektromos hegesztő invertert
Kiszerelés
  • 1x földelő kábel és bilincs
  • 1x elektródatartó
  • 1x kalapács/kefe tisztításhoz és salakoláshoz
  • 1x hegesztőpajzs
A csomag tartalma:
1x 300A 3m földelő kábel 1x bilincs 200A 3m 1x kalapács/kefe tisztításhoz és salakoláshoz 1x hegesztőpajzs 10 db 2,5mm-es elektróda
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Hegesztőgépek
Súly: 4.14 kg
EAN vonalkód: 8595572109869
Felvett teljesítmény [W]: 5900 W
Feszültség terhelés nélkül [V]: 69 V
Hegesztési típus: MMA
Hegesztőgép típusa: Inverter
Maximális elektródátmérő [mm]: 3.2 mm
Maximális hegesztési áram [A]: 140 A