Égő toll 30W ASIST AE6PV030
Márka: ASIST
30W,  csúcshőmérséklet 450°C, 10db rajzolóhegy, 9db égetőhegy, ideá&lní égetéshezání/rajzoláshozí fába, parafába, bőrbe, kreáld a dáreket, ezeránápárna pár fillérekért.
Azonnali csere garancia
Elérhetőség ✅ AZONNALI SZÁLLÍTÁSRA (>5 db)
Várható kézbesítés:
Szállítási lehetőségek
Kód: AE6PV030
Égő toll 30W ASIST AE6PV030
Márka: ASIST
Égő toll 30W ASIST AE6PV030
Tulajdonságok:
  • 230V, 50Hz
  • Tip hőmérséklet: 450°C
  • előmelegítési idő: 3-5 perc
Kicsomagolvaást:
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Forrasztás
Súly: 0.53 kg
EAN vonalkód: 8595572113200
Bemelegítési idő [perc]: 3-5 min
Felvett teljesítmény [W]: 30 W
Hőmérséklet-szabályozás: Nem
Modell sorozat: Asist 4th - dark green
Súly [kg]: 0.47 kg
Tápegység [V/Hz]: 230V. 50Hz V/Hz