Akkus fűrészfarok 20V ASIST AE5PO20A, AKU GANG sorozat!
Márka: ASIST
Akku és töltő nélkül, 20V-os tápegység, SDS-feszítés, elektronikus fordulatszám-szabályozás (oszcilláció), reteszelés, 22 mm löket, fa/fém vágási mélység 115/10 mm, LED világítás, INGYENES 2db fa/fém fűrészlap, puha markolat, ASIST 3 év garancia
Azonnali csere garancia
Elérhetőség ✅ AZONNALI SZÁLLÍTÁSRA (>5 db)
Várható kézbesítés:
Szállítási lehetőségek
Kód: AE5PO20A
Márka: ASIST
SALECODE:tavasz26:26:% tavasz26
AKU GANG!#
Paraméterek
  • Működési feszültség: 20V
  • A kmit magassága: 22mm
  • Futási sebesség: 0-3000/perc
  • Acélvágás: 10mm
  • Fa vágása: 115mm
  • LED vágófény: Igen
  • Elektronikus vezérlés: igen
  • Lágy markolat: Igen
Melléklet:
1x fafűrészlap 1x fűrészlap fémhez
Kiegészítő paraméterek
Kategória: ASIST AKU GANG – egy rendszer, egy akkumulátor
Súly: 1.9 kg
EAN vonalkód: 8596535002029
Maximális vágási mélység (acél) [mm]: 10 mm
Maximális vágási mélység (fa) [mm]: 115 mm
Modell sorozat: AKU GANG!
Sebességszabályozás: Igen
Súly [kg]: 1.8 kg
Tápegység [V/Hz]: 20 V/Hz